رئیس هیات‌ مدیره خانه موسیقی تعیین شد

سه شنبه 29 تیر 1395 در 11:57


اولین جلسه هیات مدیره جدید خانه موسیقی تشکیل و سیدمحمد میرزمانی به‌عنوان رئیس هیات مدیره این نهاد انتخاب شد.

به گزارش هفت هنر، خانه موسیقی اعلام کرد که نخستین جلسه هیات مدیره جدید خانه موسیقی با حضور داود گنجه‌ای، تقی ضرابی، سیدمحمد میرزمانی، هنگامه اخوان، حمیدرضا نوربخش، مسعود شعاری و بهداد بابایی (از اعضای هیئت مدیره) و آذر هاشمی (بازرس) تشکیل شد.

در این جلسه، پس از بحث و رایزنی، سیدمحمد میرزمانی به‌عنوان رئیس هیات مدیره خانه موسیقی، تقی ضرابی به‌عنوان نایب رئیس هیات مدیره و بهداد بابایی به‌عنوان دبیر و داود گنجه‌ای به‌عنوان قائم مقام خانه موسیقی انتخاب شدند.

درباره انتخاب مدیرعامل خانه موسیقی نیز مقرر شد حداکثر در مدت ۱۰ روز آینده، هریک از اعضای هیئت مدیره در این مورد بررسی‌هایی داشته باشند و در جلسه آینده نظر خود را مطرح کنند و مدیرعامل جدید انتخاب شود. حمیدرضا نوربخش تا آن زمان کماکان مسؤولیت مدیرعامل خانه موسیقی را به عهده خواهد داشت.

همچنین تمام اعضای هیئت مدیره از داود گنجه‌ای تقاضا کردند مدیرعاملی خانه موسیقی را عهده‌دار شود اما او با تشکر از حسن نظر اعضای هیات مدیره از پذیرفتن این سمت خودداری کرد.

اعضای هیات مدیره جدید خانه موسیقی در پایان این جلسه که ۲۸ تیرماه برگزار شد، با تقدیر از زحمات هیات مدیره قبلی اظهار امیدواری کردند که دوره جدید با توجه به فعالیت‌ها و اقدامات مثبت انجام‌شده در دوره های قبلی، بتواند دوره رشد و شکوفایی این نهاد صنفی باشد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار