«دل‌شکسته» و «شارلاتان» از آی‌فیلم، «شارلاتان» در هیسپان

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۰


شبکه آی‌فیلم برای آخر هفته مخاطبانش در آن سوی مرزها، فیلم سینمایی «دل‌شکسته» را از کانال عربی و «شارلاتان» را از کانال انگلیسی به‌نمایش می‌گذارد.

به گزارش تیترهنر به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، فیلم سینمایی «دل‌شکسته» به‌کارگردانی  علی روئین‌تن و بازی شهاب حسینی با دوبله عربی برای مخاطبان عرب‌زبان این شبکه درنظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، بیتا بادران، زنده‌یاد خسرو شکیبایی، رضا رویگری، فریبا کوثری، میرطاهر مظلومی، محمود پاک‌نیت، گوهر خیراندیش و شقایق فراهانی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی‌اند.

دلشکسته داستان دلبستگی دو جوان با طرز فکر متفاوت و از دو خانواده مختلف است که مجبور می‌شوند با هم پایان‌نامه بدهند…

فیلم سینمایی «دل‌شکسته» جمعه ۳۱ فروردین، ساعت ۲۲:۰۰ به وقت مکه(۲۳:۳۰ به وقت ایران) پخش می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ خواهد بود.

همچنین، فیلم سینمایی «شارلاتان» به کارگردانی آرش معیریان شنبه ۱ اردیبهشت، از کانال انگلیسی آی‌فیلم با زیرنویس پخش می‌شود.

شارلاتان درباره رؤیاهای دو جوان است که در قالب یک کمدی فانتزی اکشن بیان می‌شود و امین حیایی، سید جواد رضویان، شقایق فراهانی، مهران غفوریان، اصغر سمسارزاده و ارژنگ امیرفضلی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

«شارلاتان» شنبه ساعت ۲۲:۰ به وقت GMT (۰۲:۳۰ به وقت تهران) روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ خواهد بود.

فیلم های سینمایی ایرانی مخاطبان فراوانی در بین اسپانیایی زبان ها پیدا کرده اند و شبکه هیسپان تی وی مطابق شنبه های سینمایی هر هفته خود، این بار فیلم سینمایی «چهل سالگی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان و بازی لیلا حاتمی را آماده پخش دارد.

فیلم سینمایی«چهل سالگی» داستان نگار با بازی لیلا حاتمی و هم‌دانشگاهی‌اش کیان است که توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر می شوند و اتفاقاتی پیش می آید که میان آنان جدایی می افتد. فرهاد، قاضی پرونده آن دو، دلباخته نگار شده و پس از رسیدگی به موضوع٬ با او ازدواج می‌کند. نگار که در کنار همسر و فرزندش زندگی خوبی را می‌گذراند؛ پس از گذشت سال‌ها، به عنوان مسئول اجرایی کنسرت کیان انتخاب شده و با عشق دوران جوانی‌اش روبه‌رو می‌شود. در این میان فرهاد، نسبت به همسرش دچار سوءظن شده و ….

عزت الله انتظامی، لیلا حاتمی، محمدرضا فروتن، فرزان اطهری، سهیلا گلستانی و پریا مردانی ها در این فیلم سینمایی ایفای نقش دارند.

  فیلم سینمایی «چهل سالگی» محصول سال ۱۳۸۸ شنبه اول اردیبهشت ماه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران آماده پخش برای مخاطبان هیسپان تی وی است و در ساعت ۱۳:۳۰ فردای آن روز باز پخش خواهد شد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار