حمایت عجیب امیر جعفری از آقازاده‌ها/ بازی دو روی سلبریتی‌ها ادامه دارد

سه شنبه 4 تیر 1398 در 12:49


یک بازیگر سینما و تلویزیون با صحبت‌های عجیب خود در حمایت از نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی میان شهروندان جنجال به پا کرد. اظهارات امیر جعفری، قبل از هرچیز نشان از سطح سواد اندک او در حوزه مسائل اجتماعی و سیاسی دارد، زیرا برای هر فردی این امر که پارتی‌بازی، رانت‌خواری (در تمامی ابعاد آن از جمله رسیدن به مناصب)، انتصاب‌های فامیلی تا تسهیلات و امکانات لاکچری برای آقازاده‌ها مسیری طولانی است که در هر وجب آن تبعیض و نابرابری فریاد می‌کند، بسیار ملموس و قابل درک است.

معضلی اجتماعی که حمایت تمام قد امیر جعفری هنرپیشه مشهور از آن موجب تعجب است. به تازگی انتشار ویدئویی از صحبت‌های عجیب این بازیگر به عنوان یک الگوی اجتماعی در این باره برای هوادارانش سوال‌برانگیز شده و موجی از اعتراضات را در پی داشته است. جعفری در این ویدئو استفاده از بیت‌المال، تمامی امکانات و موقعیت‌های عالی اجتماعی را که ناعادلانه در اختیار برخی افراد قرار گرفته است، حقی طبیعی می‌داند و حتی وقیحانه می‌گوید: در صورت داشتن اختیار، خود نیز دقیقاً چنین رفتاری می‌کرد!
او می‌گوید: آقازاده‌ها، پدرانشان زحمت و بی‌خوابی کشیده‌اند تا به این اینجا رسیده‌اند چرا نباید «بنز» سوار بشوند؟ شما هم باید پدرت زحمت می‌کشید تا…! کاربران در فضای مجازی در پاسخ به اظهارات وقیحانه جعفری نوشتند: اگر مدیران حکومتی با همان حقوق معمولی خود زندگی کنند، هیچوقت فرزندان آنها نمی‌توانند به ماشین‌های میلیاردی سوار شوند. اکثر مدیران رده بالای دولتی بخاطر توانایی‌های علمی و زحمت شبانه‌روزی و بی‌خوابی! به این مقام نرسیده‌اند، اگر آنها می‌توانند برای فرزندانشان ماشین های میلیاردی بخرند، بدلیل اختلاس‌های میلیاردی و غارت بیت‌المال است.

یک نظر برای “ حمایت عجیب امیر جعفری از آقازاده‌ها/ بازی دو روی سلبریتی‌ها ادامه دارد ”

  • ناشناس گفت:

    کاش فیلم کامل این ویدئو را می دیدید تا اینگونه امیرجعفری را قضاوت نمی کردید مطمئنا کنایه زده و اصل قضیه چیز دیگری است با ویدئو یک دقیقه یا۲دقیقه ای بریده شده از مصاحبه یک ساعته حدود ۲یا ۳سال پیش چگونه اینگونه می کنید

     

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار