حمایت صد در صدی موسسه محک از «علی‌ ولی‌خانی» پسر سرطانی زنجانی

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۱


بعد از برنامه «علی ولی‌خانی» در تلویزیون؛ موجی از کمک برای درمان بیماری به سوی او ایجاد شد ولی موسسه محک با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تمام هزینه‌های درمان بیماری این کودک توسط محک پرداخت شده است.

به گزارش تیترهنر، برنامه «فرمول یک» که با اجرای علی ضیا ساعت ۱۷:۳۰ هر روز با محوریت معرفی افراد اثرگذار در فعالیت‌‌های اجتماعی میزبان میهمانانی از اقشار مختلف پخش می‌شود، در یکی از برنامه‌ها میزبانی پدری بود که به گفته خود پسرش از بیماری سختی رنج می‌برد و گرانی دارو مشکلات زیادی را برایش ایجاد کرده است.

بعد از این برنامه چهره‌های سینما و تلویزیون با بازنشر حرف‌های پدر در تلویزیون افراد بیشتری را متوجه این موضوع کردند و سپس شماره کارتی از «علی ولی‌خانی» منتشر شد و مردم زیادی به آن کمک کردند.

روز گذشته اما موسسه محک اطلاعیه‌ای را در صفحه خود منتشر کرد که براساس آن این‌طور گفته شد که «علی ولی‌خانی» در حمایت صد در صد مالی برای درمان بوده و هزینه‌ها کاملا توسط محک پرداخت شده است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«یاوران گرامی

نظر به پرسش‌های مکرر افکار عمومی در ارتباط با برنامه‌ها و خبرهای منتشر شده در رسانه‌ها در ارتباط با فرزند نازنین‌مان «علی ولی‌خانی» به اطلاع اعضای محترم خانواده بزرگ #محک و آحاد جامعه می‌رساند:

این فرزند محک از مرداد سال ۱۳۹۴ مبتلا به بیماری لنفوم هوچکین (یکی از انواع سرطان‌های غدد لنفاوی) بوده و از همان تاریخ با ضریب حمایت صد در صد تحت حمایت محک قرار گرفته است. مندرجات و مستندات پرونده ایشان حاکی از آن است خوشبختانه این فرزند عزیز محک در سایه حمایت‌های بی‌دریغ و بی‌کران مردم نیکوکار سرزمین‌مان در تیر ماه سال ۱۳۹۵ از چنگال بیماری رهایی یافته و به استناد گزارش مکتوب پزشک معالج در بیمارستان مرکز طبی در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۵ شیمی درمانی به اتمام رسیده و اکنون جهت معاینات دوره‌ای مراجعه می‌کند.

این بیمار از تیر ماه سال ۱۳۹۵ تاکنون، به طور مکرر برای انجام چکا‌پ‌های دوره‌ای و آزمایشات مرتبط با آنها به بیمارستان مرکز طبی مراجعه نموده‌ و در هر نوبت، هزینه‌های مرتبط با آن را نیز از موسسه محک دریافت کرده‌ است.

آخرین مراجعه بیمار به بیمارستان مرکز طبی تهران برای چکاپ و آزمایش‌های دوره‌ای در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۷ بوده است، که هزینه آن نیز توسط مؤسسه محک پرداخت شده است. ضمناً به دلیل قبولی در امتحانات مدرسه جایزه کارنامه برای تشویق کودک جهت ادامه تحصیل پرداخت شده است. همچنین ایشان هزینه مسافرت به تهران را نیز دریافت کرده‌اند.

گزارش‌های حمایت مالی و مصاحبه‌های مددکاران موسسه محک مستقر در درمانگاه خون بیمارستان مرکز طبی و همچنین آخرین گزارش پزشک معالج بیمار که در مورخه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ دریافت شده است، خوشبختانه حاکی از تداوم وضعیت درمان علی فرزند عزیزمان مبنی بر پایان شیمی درمانی و انجام معاینات دوره‌ای است.

برای سلامتی فرزند عزیزمان خداوند را شکرگزاریم و قدردان حمایت‌های ارزشمند مردم نیکوکار این سرزمین هستیم و امید داریم این گزارش صریح و مستند پاسخگوی سؤالات اعضای خانواده بزرگ محک و افکار عمومی به صورت شفاف و اثربخش باشد.

ما زیر سقف محک با تکیه بر ۲۷ سال تجربه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان به خوبی می‌دانیم خانواده کودکان مبتلا به سرطان چه مسیر سختی را برای رساندن فرزندشان به سلامتی طی می‌کنند و چه شب‌هایی به امید بهبودی فرزندانشان به صبح می‌رسانند. ما با جان و دل ایستاده‌ایم تا بیش از ۱۷۰۰۰ کودک مبتلا به #سرطان تحت حمایت محک و خانواده ایشان را به مقصد سلامتی برسانیم.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار