جشنواره فیلم فجر جذابیتش را برای 75 درصد مردم از دست داده است

دوشنبه 5 خرداد 1399 در 14:07


برگزاری جشنواره فیلم فجر در سال گذشته با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود. تعدادی از هنرمندان با جشنواره قهر کردند و مردم هم آنطور که باید و شاید از فیلم‌ها استقبال نکردند. در چند سال اخیر اتفاقات عجیب و غریبی برای جشنواره افتاده و دخالت‌های بیش از اندازه افراد و نهادهای حکومتی و دولتی آسیب زیادی به این اتفالق هنری وارد کرده است. موضوعی که فریبرز قریبیان هم به آن اشاره کرد و گفت به خاطر همین فشارها، جایزه نوید محمدزاده برای فیلم «عصبانی نیستم» به بازیگر دیگری رسید.

برای روشن شدن میزان جذابیت جشنواره از مخاطبان پایگاه خبری «تیتر هنر» پرسیدیم «آیا جشنواره فیلم فجر همچنان برایتان جذابیت دارد؟» و به دنبال نظرات مردمی بودیم.

از میان ۲۰۹ نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند بیش از ۷۵ درصد از مخاطبان اعلام کردند که جشنواره فیلم فجر جذابیت زیادی برایشان ندارد. برای ۱۵۹ نفر از مخاطبان که ۷۶ درصد آرا را شامل می‌شود جشنواره فیلم فجر جذابیتی ندارد.

همچنین ۵۰ کاربر که ۲۴ درصد آرا را شامل می‌شود اعلام کردند که جشنواره فیلم فجر همچنان برایشان جذابیت دارد.

از نتایج نظرسنجی به خوبی به نظر می‌رسد که جشنواره فیلم فجر به خاطر سیاستگذاری‌های اشتباه و دخالت‌های نابجا تاثیر و جذابیت خود را در میان بخش وسیعی از مردم از دست داده است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار