توهین به مخاطبان در آخرین قسمت سریال «رقص روی شیشه»

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۶:۲۸


سازندگان سریال رقص روی شیشه با شیوه ساختن قسمت آخر سریال توهین بزرگی را به دنبال‌کنندگانش کردند.

به گزارش تیتر هنر، قسمت دوازدهم  رقص روی شیشه به تازگی توزیع شد تا فصل اول این سریال به اتمام برسد و مشخص نیست فصل دومی ساخته خواهد شد یا خبر.

اما آنچه باعث ناراحتی و اعتراض بینندگان این سریال شده نحوه پایان بندی قسمت دوازدهم است.

مهدی گلستانه در مقام کارگردان بدون کوچکترین اهمیتی به داستان، شخصیت‌ها و مخاطبانش قسمت آخر را به ضعیف‌ترین شکل ممکن ساخته است که در نوع خود مورد عجیب به شمار می‌رود.

در آخرین قسمت در حالیکه همه به دنبال مشخص شدن تکلیف شخصیت‌ها در قالب فیلم هستند، ناگهان با آمدن عکس و نوشتن چند خط سرنوشت تمام شخصیت‌ها آورده می‌شود. این شکل از پایان بندی مبتدیانه و آماتورگونه ساخته شده نشان از عدم تعهد سازندگان سریال نسبت به مخاطبان‌شان حکایت دارد.

آنها بدون اینکه به خودشان زحمت بدهند با سردستی ترین شکل ممکن سریال را به پایان رساندند و توهین بزرگی به همه دنبال کنندگان سریال کردند.

وقتی تهیه کنندگان سریال‌های شبکه نمایش خانگی انتظار حمایت و خرید محصولاتشان را از مردم دارند چرا خودشان به مردم احترام نمی‌گذارند و انقدر علنی به کسانی که هزینه کرده و سریال را خریده‌اند توهین می‌کنند.

رقص روی شیشه یک مورد نادر در سریال سازی بود که پیش از هر چیزی مدیران شبکه نمایش خانگی باید درباره‌اش تصمیم گیری می‌کردند.

یک نظر برای “ توهین به مخاطبان در آخرین قسمت سریال «رقص روی شیشه» ”

  • آرش گفت:

    من واقعا شوکه شدم وقتی این حجم توهین به شعور مخاطب را دیدم..احساس حقارت و کوچک شمردن بابت هزینه ایی که کردم. از امروز با خودم عهد بستم فقط از طریق لینک دانلود مجانی فیلم ببینم

     

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار