تهیه‌کننده «هزار راه نرفته» جای عذرخواهی تهدید کرد

دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۵


ناهیدالسادات شریفی درباره حواشی حضور یک زوج جوان در برنامه چهارشنبه هفته گذشته برنامه «هزار راه نرفته»، توضیحاتی را ارائه داد. او در برنامه امشب تاکید کرد تمام کسانی که تصاویر و عکس‌های گذشته این زوج را منتشر و قصد آسیب رساندن به برنامه و آن‌ها را داشتند، حتما مورد پیگیری قرار خواهند گرفت.

به گزارش تیترهنر، ناهیدالسادات شریفی، تهیه‌کننده «هزار راه نرفته»، در برنامه امشب خود (یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت) درباره حواشی ایجاد شده پیرامون حضور مهمانان جنجالی در پنجمین قسمت این برنامه، گفت: «زوجی که در برنامه چهارشنبه شب هفته پیش حضور پیدا کردند، برای جدایی از یکدیگر به شعبه دادگاه خانواده مراجعه و تقاضای طلاق را به دادگاه ارائه کرده بودند. مشاور و دادیار محترم، آن‌ها را به سمت ترک فضای مجازی هدایت کرده بود و آن‌ها دوباره به زندگی خود برگشته بودند.»

او با اشاره به این‌که پنجمین قسمت این برنامه که چهارشنبه (۱۸ اردیبهشت) پخش شد، در ماه‌های گذشته ضبط شده است، افرود: «این برنامه را برای حفظ و صیانت از خانواده تولید کردیم و دقیقا درباره زیان‌های فضای مجازی و آسیب‌های آن به خانواده‌ها صحبت می‌کرد. البته این زوج پس از مدتی تصمیم گرفتند با حفظ موازین، دوباره به فضای مجازی بازگردند که تصمیم شخصی آن‌ها است.»

این تهیه‌کننده ادامه داد: «بعد از روی آنتن رفتن قسمت پنجم و حاشیه‌هایی که درست شد، باید بگویم تمام کسانی که تصاویر و عکس‌های گذشته این زوج را منتشر و قصد آسیب رساندن به برنامه و آن‌ها را داشتند، حتما مورد پیگیری قرار خواهند گرفت.»

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار