تتلو از رییسی تشکر کرد

چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۴


امیر تتلو می‌گوید: «من اتهام اشاعه فهشا (فحشا) داشتم و همین صحبت آقاى رئیسى به عنوان یکى از بزرگان قوه قضاییه، به من ثابت می‌کند که بیگناهم.» اشاره تتلو به روایت تازه حجت‌الاسلام رئیسی از دیدار با اوست.

به گزارش تیتر هنر به نقل از «خبرآنلاین»، امیر تتلو در تازه‌ترین پست صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «تشکر می‌کنم از آقاى رئیسى عزیز و همین که ایشون راجع به من حرف میزنن برام افتخاره و چه برسه دیگه به تعریف. من کوچیک‌تر از این حرفام و همه سعى و تلاشم اینه که فقط بتونم مفید باشم و بقیه رو خوشحال کنم و خدا رو شکر می‌کنم که بالاخره یه بزرگى از ما خوب گفت. این معرفت و بزرگواریشون رو نشون میده چون قبل از ایشون هیشکى حتى اسم منو نمیبرد که نکنه براش دردسر شه. میفهمم این کار بزرگشونو و از خدا میخوام که بتونم جبران کنم. راستش من اتهام اشاعه فهشا (فحشا) داشتم و همین صحبت آقاى رئیسى به عنوان یکى از بزرگان قوه قضاییه به من ثابت میکنه که بیگناهم و خدا منو به خاطر گذشته و جوونیم بخشیده. همین بسمه حتى اگه بازم برم زندان، جلوى خودم و خداى خودم رو سفیدم. دست ایشون رو هم میبوسم و سعى میکنم که بتونم جلوى ایشون و قاضى محترم تجدید نظرم رو سفید باشم.»

براساس خبری که دیروز در چند رسانه‌ خبری منتشر شد، چندی پیش مدیران عامل برخی خبرگزاری‌های کشور سفری به مشهد داشته و طی این سفر، با حجت‌الاسلام‌ سیدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی نیز دیدار می‌کنند.

در این دیدار، حجت‌الاسلام رئیسی در مورد ملاقات با تتلو در ایام پیش از انتخابات گفته است: «آقای مقصودلو را در نمازخانه فرودگاه، درست در زمانی که برای رسیدن به پرواز عجله هم داشتم به من معرفی کردند و اگرچه با سابقه او آشنایی نداشتم اما گفتند علیرغم سابقه‌اش، اخیرا اشعار و ترانه‌های اثرگذاری در مورد شهدا، حجاب، مدافعان حرم و … خوانده است و همانجا خیلی صادقانه باب صحبت کوتاهی درباره سوابق منفی گذشته‌ و اینکه از آن رویگردان بوده، باز کرد.

با اینکه بعد از نماز با عجله به سمت پرواز باید می‌رفتم اما نشستم و سه چهار دقیقه او را به‌ خاطر ترانه‌ای که برای امام رضا (ع) خوانده بود، تحسین و تشویق کردم و رفتم. بعدا از دوستان شنیدم که ایشان تصویر این دیدار کوتاه را در فضای مجازی منتشر کرده و نوشته که من ابتدا از فلانی می‌ترسیدم …‌ ببینید چگونه فضای روانی جامعه و جوانان را با عملیات روانی تحت تأثیر رقیب‌هراسی قرار داده بودند. صدها هزار نفر تحت تأثیر این تبلیغات قرار گرفته بودند. البته گویا ایشان تاوان این اظهارنظر خود را هم داده بود. خیلی متأسف شدم وقتی شنیدم که تصاویر نامناسبی از گذشته که او از آنها اعلام برائت کرده با طراحی همان اتاق عملیات روانی به طور گسترده در فضای مجازی پخش شد. خب، این کار خیلی زشت و حرام بیّن و اشاعه فحشاء از جوانی است که اظهار می‌کند من توبه کرده‌ام. این گناهی عظیم‌تر است.

خب از این دیدار معمولی هم متأسفانه برخی سوءاستفاده کردند؛ شئونات فردی و اجتماعی ما به عنوان یک طلبه اقتضاء دارد که جوانان را از خود نرانیم، خصوصا افرادی که می‌خواهند راه اصلاح را در پیش بگیرند. من در طول سال‌های گذشته بارها در مجامع عمومی و … با افرادی که بعضا سوابق خوبی هم نداشتند و حتی محکوم هم شده بودند، صحبت کرده‌ام و پای درد دلشان نشسته‌ام.»

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • از برنامه‌های تلویزیون برای جام جهانی 2018 روسیه رضایت دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار