تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌ها/ «اکسیدان» سه میلیاردی شد، «نهنگ عنبر2» 18 میلیاردی

جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۶


جدیدترین آمار فروش گیشه‌ی سینماها حکایت از فروش بیش از ۳ میلیاردی «اکسیدان» دارد، فیلمی که این روزها نامش به دلیل برخی حاشیه‌های اکران در صدر خبرهاست.

به گزارش تیتر هنر، حبیب اسماعیلی از فروش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی فیلم «اکسیدان» خبر داد و به ایسنا توضیح داد: این فیلم در کل کشور بیش از ۱۲۰ سالن دارد و سه هفته است که اکرانش را آغاز کرده است.

فیلم سینمایی «اکسیدان» به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و کارگردانی حامد محمدی این روزها در حالی به نمایش خود ادامه می‌دهد که طی یک هفته‌ی گذشته نامش بواسطه اعتراض برخی نمایندگان مجلس برای اکران آن در صدر خبرها بود و سرانجام تهیه‌کننده خبر از جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی داد و اعلام کرد که سوتفاهم‌ها برطرف شده است.

این درحالی است که طی یکی دو روز گذشته دوباره خبرهای غیر رسمی حکایت از این دارد که محمد مهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی برای اکران دو فیلم «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» به مجلس فراخوانده شده است.

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران نیز از فروش ۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون تومانی فیلم «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت‌الله با داشتن ۵۲ سالن نمایش در کل کشور خبر می‌دهد.

فیلم «رگ خواب» با بازی لیلا حاتمی و کوروش تهامی از اواخر ماه مبارک رمضان اکرانش را آغاز کرده است.

به گفته‌ی مدیرعامل فیلمیران؛ «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم نیز ۱۸ میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان در ۸۰ سالن سینمایی در کل کشور فروش داشته است.

این پخش کننده از فروش یک میلیارد و ۹۷۰ هزار تومان، «برادرم خسرو» احسان بیگلری هم خبر داد.

سرتیپی همچنین از آغاز اکران فیلم «ساعت پنج عصر» مهران مدیری از ۳۰ تیر ماه خبر داد که پیش فروش بلیت‌های آن از فردا (۲۴ تیر ماه) آغاز می‌شود.

فرجی مدیر پخش حوزه هنری نیز آخرین فروش فیلم «زیر سقف دودی» پوران درخشنده را بیش از دو میلیارد اعلام کرد.

فیلمی که چهارشنبه ۲۲ میلیون و پنج‌شنبه ۳۲ میلیون فروخت.

به گفته‌ی او؛ «کارگر ساده نیازمندیم» به کارگردانی منوچهر هادی نیز چهارشنبه ۷ میلیون تومان و ۵شنبه ۱۷میلیون تومان فروش داشته است که مجموع فروش این فیلم که ظرف دو هفته‌ی گذشته اکرانش را آغاز کرده است،۱۵۰ میلیون تومان است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • از میان فیلم‌های توقیفی علاقه‌مند به اکران و تماشای کدام فیلم هستید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار