بهزاد فراهانی نمایش «کابوسهای مرد مشکوک» را افتتاح کرد

شنبه 15 فوریه 2020 در 12:11


بهزاد فراهانی چراغ شب آغازین نمایش « کابوسهای مرد مشکوک» را روشن کرد.

به گزارش تیتر هنر، آئین شب‌چراغ نمایش «کابوسهای مرد مشکوک» به کارگردانی ملیکا رضی، جمعه ۲۵ بهمن‌ماه  با حضور بهزاد فراهانی، بازیگر و کارگردان مطرح تئاتر برگزار شد.

بهزاد فراهانی در این مراسم بیان کرد: « بسیار خرسند است که چراغ تماشاخانه سنگلج که یادگار دوران بسیار شریف تئاتر ایران است کماکان روشن است. در سالهای دور، نمایشهایی از اساتید بزرگ تئاتر همچون بهرام بیضایی، اکبر رادی، غلامحسین ساعدی و عباس جوانمرد در این تماشاخانه با استقبال بسیارزیاد تماشاگران رو به رو می شد و هرشب مردم در صفهای  طویل مشتاقانه برای تهیه بلیت این نمایشها به انتظار می ایستادند. این تماشاخانه در گذشته به نوعی مرکز شکوفایی تئاتر در آسیا بود و تئاتر ملی ما به این تماشاخانه مباهات می‌کرد و همواره در آن آثاری به روی صحنه رفتند که هر کدام بخش مهمی از تاریخ نمایش ایران رو رقم زدند.»

او که پیشتر و در هفدهمین جشنواره نمایشهای آئینی سنتی این نمایش را دیده است  اذعان کرد  کابوسهای مرد مشکوک نمایش بسیار خوبی است و من از دیدن آن لذت برده ام. بدون شک به روی صحنه رفتن نمایش های ایرانی مانند این نمایش  خدمت به تئاتر و نمایش ملی و آئینی ماست. »

نمایش « کابوسهای مرد مشکوک» که متن آن توسط دکتر محمدحسین ناصربخت به رشته تحریر درآمده هرشب ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه خواهد رفت. علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایش می توانند به سایت اینترنتی تیوال مراجعه کنند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • آیا جشنواره فیلم فجر همچنان برایتان جذابیت دارد؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار