برنامه کامل جشنواره موسیقی فجر را اینجا ببینید

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ در ۱۴:۳۲


سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از روز چهارشنبه بیستم دی ماه با اجرای چندین برنامه در تالار های مختلف میزبان علاقه مندان و هنرمندان خواهد بود.

به گزارش تیترهنر، گروه ها و هنرمندان ایرانی و خارجی شرکت کننده در بخش های مختلف سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از روز چهارشنبه بیستم دی ماه میزبان مخاطبان و علاقه مندان موسیقی در شش تالار پایتخت خواهند بود. این در حالی است که بخش پژوهشی این دوره از روز پنجشنبه ۲۱ دی ماه در موسسه فرهنگی هنری «اکو» پذیرای پژوهشگران و دوستداران مباحث تئوریک حوزه موسیقی خواهد بود.

طبق آخرین جدول منتشر شده از سوی ستاد برگزاری، برنامه کامل اجراها و نشست های پژوهشی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به ترتیب زیر اعلام شده است.

چهارشنبه ۲۰ دی

تالار وحدت :  ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر «چکاوک» به سرپرستی رضا شایسته/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه موسیقی «نوبانگ» به سرپرستی محسن حسینی و خوانندگی عبدالحسین مختاباد.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر «نیلپر» از فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه کُر فلوت تهران به سرپرستی فیروزه نوایی.

برج آزادی: ساعت۱۸:۳۰ گروه «نیما» به سرپرستی فضل الله دهقان از مازندران/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «ژی» به سرپرستی شاهین شهبازپور از کردستان.

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «جَز و شهر» با هنرمندی میشاییل کار از اتریش/ ساعت ۲۱:۳۰ تریو وایلد استرینگر و مهیار طریحی از اسلونی و ایران.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۲۲ مهدی جهانی.

مرکز همایش های برج میلاد تهران:  ساعت ۲۱:۳۰ علی زند وکیلی.

پنجشنبه ۲۱  دی

تالار وحدت : ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی/ ساعت ۲۱:۳۰ شهید پرویز خان از کشور هندوستان.

تالار رودکی : ساعت ۱۸:۳۰ : تریو «اکشیکلن» از کشور مغولستان/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «صنم» به سرپرستی حسام اینانلو و خوانندگی مظفر شفیعی.

برج آزادی : ساعت ۱۸:۳۰ گروه «دیلمون» به سرپرستی محمود فرضی نژاد.

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۷:۳۰ گروه «کیدی» به سرپرستی رومینا تنی از هرمزگان (ویژه بانوان)/ ساعت ۲۰ گروه «ژن دنگ» (ویژه بانوان).

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ مهدی یراحی/ ساعت ۲۲ امید حاجیلی.

موسسه «اکو»: ساعت ۱۱ تا ۱۳ نشست «ساختار و چشم انداز موسیقی جَز» با حضور میشاییل کار از اتریش.

جمعه ۲۲ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر «پارس» به رهبری ناصر نظر/ ساعت ۲۱:۳۰ اردوان کامکار با گروه سنتور نوازی معاصر.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه کُر ارکستر سمفونیک تهران به سرپرستی رازمیک اوحانیان/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «باربانگ» به سرپرستی حامد زند و خوانندگی پوریا اخواص.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ موسیقی جنوب ایران/ ساعت ۲۱:۳۰ شب موسیقی بلوچستان و آوای «دال».

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ مارکو بیزلی از ایتالیا / ساعت ۲۱:۳۰ گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خانه درام چین.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ و ساعت ۲۱ حامد همایون.

موسسه «اکو»: ساعت ۱۱ تا ۱۴ نشست «رقابت های رسمی در موسیقی موجودیت، کارکردها، فرصت ها و خطرات» با حضور کلوس نویمن از آلمان/ ساعت ۱۴ تا ۱۶ نشست «زیبایی‌شناسی موسیقی کلاسیک و مقایسه آن با روند موسیقی ایرانی» با حضور محمدسعید شریفیان.

شنبه ۲۳ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ ارگان اوگر و اسماعیل حکی از ترکیه/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «رستاک» به سرپرستی سیامک سپهری.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «سرشک» به سرپرستی یحیی علوی و خوانندگی مهدی سالاری.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «سورنای» لرستان/ ساعت ۲۱:۳۰ «مقام چلر» از ترکمن.

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «نفس» با هنرمندی خومه کومته از اسپانیا/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر بادی تهران به سرپرستی سینا ذکایی و رهبری جاوید مجلسی.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ و ساعت ۲۱ محمد علیزاده.

یکشنبه ۲۴ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر «آیسو» ایران و اتریش/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر «مهر» به رهبری ناصر ایزدی.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه کُر فیلارمونیک ایران به رهبری علیرضا شفقی نژاد/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «امیرجاهد» با هنرمندی بهرام ساعد و علی یاری پور.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «نیمه» به سرپرستی امیر شکاری از بوشهر/ ساعت ۲۱:۳۰ «عاشیق لار» از آذربایجان.

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ کوارتت «کلنکه» از آلمان/ ساعت ۲۱:۳۰ دو نوازی هادی منتظری و مسعود حبیبی.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ زانیار خسروی، ساعت ۲۲ سینا شعبانخانی.

دوشنبه ۲۵ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی محمد معتمدی/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «سور» به سرپرستی مجید مولانیا و خوانندگی حسام الدین سراج.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ اجرای برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان / ساعت ۲۱:۳۰ موسیقی «شش اقلیم».

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «جالبوت»/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه ابراهیم علوی.

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ بینتا ساسو از کشور سنگال/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «پرنیا» به خوانندگی علی جهاندار و سرپرستی حسین پرنیا.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ و ۲۲ بهنام بانی.

سه شنبه ۲۶ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ ریکاردو ریبرو از کشور پرتغال/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر «نغمه باران» به رهبری نزهت امیری.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ ارکستر مجلسی ایران به رهبری منوچهر صهبایی/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما به رهبری سهراب کاشف.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «گام»/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «داتار».

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۲۱:۳۰ گروه وحید اسداللهی.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ ماکان بند/ ساعت ۲۲: پازل بند.

چهارشنبه ۲۷ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ همایون سخی از افغانستان/ ساعت ۲۱:۳۰ «تار و پود» به آهنگسازی حمید متبسم و خوانندگی وحید تاج.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «رنسانس» از صربستان/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «نقش» به سرپرستی امیر شریفی.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ گروه «داماهی».

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ گروه امین غفاری / ساعت ۲۱:۳۰ تریو «شوسون» از فرانسه.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ و ۲۲ سیروان خسروی.

پنجشنبه ۲۸ دی

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ مائو کچه (جَز درامز) از فرانسه/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ : اجرای ویژه/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «مهتاب» به سرپرستی احسان ذبیحی فر و خوانندگی مجتبی عسگری.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «گره» و ۲۱:۳۰ گروه «دال».

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ گروه بربت نوازی شهرام غلامی/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «مهرنیا» به سرپرستی مهران مهرنیا.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ علیرضا طلیسچی/ ساعت ۲۲ امیرعباس گلاب.

موسسه «اکو»: ساعت ۱۱ تا ۱۳ کارگاه سنتورنوازی معاصر با محور پاسچر به مدیریت اردوان کامکار.

جمعه ۲۹ دی

 تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ فرانچسکو کفیسو (جَز ساکسیفون) از ایتالیا/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ لوکا چیارلا (سولو ارکسترا) از ایتالیا/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «همنوازان دلگشا» به سرپرستی سیامک جهانگیری و خوانندگی حسین علیشاپور.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ مهیار علیزاده (تکرار نامنظم بی تو)/ ۲۱:۳۰ گروه «کماکان».

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ دونوازی پریچهر خواجه و بهنام معصومی/ ساعت ۲۱:۳۰ رسیتال پیانو آکی سوگی یاما از ژاپن.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ گروه «بمرانی»/ ساعت ۲۲ امید نعمتی.

موسسه «اکو»: ساعت ۱۱ تا ۱۳ کارگاه آموزشی «پردازش گوش، حس شنوایی، سونوریته» با حضور حمید متبسم/ ساعت ۱۴ تا ۱۶ نشست «تعاریف و ساختمان موسیقی الکترو آکوستیک و تاریخچه آن در ایران» با حضور آیدین صمیمی مفخم از ایران و مارتینا کاسکا از لهستان.

شنبه ۳۰ دی

تالار وحدت: مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • در ماه رمضان علاقه‌مند به تماشای کدام برنامه هستید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار