انتقادات جواب داد/ فردوسی کمتر شوخی و بیشتر توجه می‌کند

سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ در ۰۱:۳۷


پس از انتقادات گسترده به عادل فردوسی‌پور و برنامه ۲۰۱۸، حالا انگار مجری این برنامه سعی در شیوه رفتار خود جلوی دوربین دارد.

به گزارش تیترهنر، فردوسی‌پور مجری محبوبی است و در تمام این سالها مردم و رسانه‌ها هوایش را داشته‌اند، اما سبک مجری‌گری او در برنامه ۲۰۱۸ صدای همه حتی طرفدارانش را هم در آورد.

فردوسی‌پور از همان اولین قسمت که حشمت مهاجرانی و علی پروین مهمان برنامه‌اش بودند بنا را روی شوخی و خندیدن گذاشت و انقدر روی این کارش اصرار کرد که در آخر صدای همه را در آورد.

شوخی‌های یخ فردوسی‌پور با مهمانانش در حالی ادامه داشت که بارها با همین شوخی‌ها صحبت مهمانان را قطع کرد‌ و فقط خودش خنده بلند سرداد. شبی که سید مجید حسینی مهمان برنامه بود این شوخی‌های از حد گذشت و با چاشنی بی ادبی هم همراه شد. احمدی و فردوسی‌پور بلند بلند به شوخی‌های بی‌مزه‌شان می‌خندیدند ‌و حسینی تنها نظاره‌گر این رفتار غیرحرفه‌ای آنان بود.

بی‌توجهی به مهمانان و پریدن میان صحبتهایشان نکته منفی دیگر فردوسی‌پور بود که بارها اتفاق افتاد. مثل شبی که رامین رضائیان مهمان برنامه بود و مجری برنامه با بی‌توجهی محض میان حرفهایش می‌پرید.

مثل اینکه انتقادات تاثیرش را گذاشته و در آخرین قسمت ۲۰۱۸ فردوسی‌پور با اصلاح رفتارش از شوخی‌‌های بی‌مورد پرهیز کرد و تمام تمرکزش را به مهمان و سوالاتی که می‌پرسید، گذاشت.

مرتضی پور‌علی‌گنجی کاملا جدی پاسخ سوالات را می‌داد و می‌توان گفت یکی از بهترین قسمت‌های ۲۰۱۸ را شاهد بودیم. بیشتر وقت برنامه به دور از آلودگی به پرسش و پاسخ گذشت و امیدواریم این روند در شبهای باقیمانده بر برنامه ادامه داشته باشد.

صداوسیما مجری حرفه‌ای محبوب زیاد ندارد و فردوسی‌پور باید خیلی از خودش مراقبت کند تا دچار غرور و حاشیه نشود‌. نکته‌ای که خودش همیشه به بازیکنان گوشزد می‌کند تا با مراقبت از خود به قهقهرا نروند.

 

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار