«اما تورمن» در نمایشی در تماشاخانه ایرانشهر

یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ در ۱۳:۰۹


در حالی که تمرین‌های نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی برای اجرا از اول مهرماه ادامه دارد،«امین میری» و «اما تورمن» به ترکیب بازیگران این نمایش اضافه شدند.

بنابر گزارش تیترهنر به نقل از روابط‌عمومی گروه، در جریان تمرین‌های نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی،که از آغاز مهر در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود،«امین میری» و «اما تورمن» به گروه بازیگران اضافه شدند. این نمایش با اقتباسی آزاد از «کمدی الهی»، اثر سترگ دانته، شکل گرفته است.

امین میری، از کارگردانان و بازیگران شناخته‌شده عرصه تئاتر و سینما، پیش از این اجرا و بازی در نمایش‌هایی مثل «شلتر»،«ابوبکر محمدی، فاطمه محمدی» و «آبی مایل به صورتی» و فیلم‌های «کوچه بی‌نام»،«عصبانی نیستم»،«آینه‌های روبه‌رو» و «بادیگارد» را بر عهده داشته است. همچنین «اما تورمن»، ‌بازیگر مطرح و موفق آمریکایی است که با فیلم‌هایی مشهوری نظیر «بتمن و رابین»،«بیل را بکش ۱ و ۲» و «داستان عامه‌پسند» در عرصه جهانی شناخته شده و در نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» به صورت ویدیو حضور خواهد داشت.

در حال حاضر، امین میری،‌ مجید کشاورز، بهنام پانیزه و اما تورمن، بازیگران «کمدی الهی؛ جلد برزخ» هستند.

ابراهیم پشت‌کوهی پیش از این نمایش «کمدی الهی؛ جلد دوزخ» را در سالن موزیکاتئاتر باکو (آذربایجان) روی صحنه برده بود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار