«افرا» بهرام بیضایی در سنگلج به روی صحنه می‌رود

سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۶


دو نمایش «آقا دلبر» و «افرا» از ۲۷ و ۲۸ تیر اجراهای خود را در تماشاخانه سنگلج شروع می‌کنند.

به گزارش تیترهنر، دو نمایش «آقا دلبر» به کارگردانی سید علی موسویان و «افرا» به  کارگردانی سهیل ساعی به ترتیب از ۲۷ و ۲۸ تیر اجراهای خود را در تماشاخانه سنگلج شروع می‌کنند.

نمایش «آقا دلبر» به نویسندگی و کارگردانی سید علی موسویان که درباره انیس‌الدوله سوگلی ناصرالدین شاه است که پس از آمدن یک زن فرنگی به دربار دچار افسردگی شده و دیگر نمی‌خندد، با بازی هدی آهنگر، الهه پورجمشید، محمد زوار بی‌ریا، حسین شفیعی، سروش طاهری، میرنادر مظلومی، حسن همتی از روز چهارشنبه ۲۷ تیر و نمایش «افرا» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی سهیل ساعی داستان افرا معلم جوان و موتمن محل است که در پی گذران زندگی خود و خانواده، به اجبار پیشنهاد درس دادن به شازده چلمن را می‌پذیرد که در پی آن ماجراهایی به وجود می‌آید نیز با بازی نسرین درخشان‌زاده، پانته‌آ مرزبانیان، فرانک کلانتر، هومن رستگار، مهدی بزرگ‌زاده، وحید نفر، جواد پورزند، مهدیس توکلی، عرفان ابراهیمی، عطا محبوبی، مهسا احمدپور، نیلوفر محمدی بیدمشگی، مهشید زبردست از روز پنجشنبه ۲۸ تیر در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌روند.

گفتنی است نمایش آقا دلبر ساعت ۱۹.۱۵ و نمایش افرا ساعت ۲۰.۴۵  اجرا می‌شوند. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های این دو نمایش می‌توانند به سایت تیوال یا گیشه تماشاخانه سنگلج مراجعه کنند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار