افتتاحیه 51 میلیون دلاری فیلم ترسناک آمریکایی

دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۸:۲۳


فیلم سینمایی “آن” از سه شب پیش اکران بین‌المللی خود را آغاز کرده و توانست در سه روز افتتاحیه خود رکورد موفقیت‌آمیز ۵۱ میلیون دلار را از آن خود کند.

به گزارش تیتر هنر فیلم سینمایی “آن” از سه شب پیش اکران بین‌المللی خود را آغاز کرده و توانست در سه روز افتتاحیه خود رکورد موفقیت‌آمیز ۵۱۱ میلیون دلار را از آن خود کند.

این فیلم یکی از وحشتاک‌ترین فیلم‌های هالیوودی در سال ۲۰۱۷ است که پیش از هم در نسخه ‌های قبلی فروش خوبی را از آن خود کرده است.

“آن” یک فیلم ترسناک بر اساس رمانی به همین نام از استفن کینگ است. این فیلم بیانگر داستان هفت کودک از شهر دری در ایالت مین آمریکا است که از که در اثر مواجهه با شخصیتی ناشناس دچار وحشت شده‌اند.

 

در شهر دری از ایالت مین در تابستان سال ۱۹۸۹ یک گروه از نوجوانان معروف به “باشگاه بازندگان” مبارزه با موجودی فناناپذیر و تغییر شکل دهنده که مسئول ناپدید شدن ده‌ها تن از کودکان شهر است را آغاز می‌کنند که این خود منجر می‌شود آنها ذات درونی خود را آشکار کنند.

۷ مارس ۲۰۱۷، عنوان این فیلم توسط استفن کینگ، بخش اول-باشگاه بازندگان اعلام شد. “آن” در سال ۲۰۱۷ نامزدی دریافت جایزه تریلر طلایی را برای بهترین فیلم ژانر وحشت کسب کرد؛ که در نهایت آن را به دست آورد.

 

“آندرس بوسچیتی” کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و “چیس پالمر” به همراه “چری فوکونگا” نگارش فیلمنامه این فیلم ترسناک را بر عهده داشته‌اند.

بیل سارسگارد، فیلن وولفگارد، سوفیا لیلیز، خاویر بوتت، نیکولاس همیلتون و مگان کارپنتر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • از برنامه‌های تلویزیون برای جام جهانی 2018 روسیه رضایت دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار