افتتاحیه جشنواره «آیین آغاز» در فرهنگ سرای ارسباران برگزارمی شود

دوشنبه 24 ژوئن 2019 در 12:44


افتتاحیه ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با همکاری فرهنگ سرای ارسباران با عنوان «آیین آغاز» پنجشنبه ۶ تیر ساعت ۲۱ با اجرای تعدادی از گروهها و نفرات منتخب و برگزیدگان پنجمین دوره این جشنواره از شهرستانهای مختلف در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارش تیتر هنر، ششمین جایزه و جشنواره موسیقی همایون خرم (نوای خرم) با حضور خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از ۱۸ سال) با اجرای یکی از تصانیف و یا قطعات بی‌کلام استادان موسیقی ایران که به شکل رسمی عرضه شده است  به صورت تک‌خوانی، تک‌نوازی، هم‌خوانی، هم‌نوازی و گروه‌نوازی برگزار می شود.

این جشنواره برای نوازندگان کلیه سازها، خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از ۱۸ سال) بوده و نخستین دوره آن سال ۱۳۹۳ برگزار شد. جشنواره نوای خرّم از جمله معدود جشنواره های معتبر سراسری است و طی پنج دوره گذشته به طور منظم به همت موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش و با همراهی خانواده استاد همایون خرم برگزار شده است.

لازم به ذکر است که در پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم، ۱۵۲۴ هنرمند کودک و نوجوان ۴ تا ۱۸ ساله، از ۲۷ استان، ۹۶ شهر و روستای کشور در قالب ۶۲۰ اجرای فردی یا گروهی در جشنواره شرکت داشتند.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی خیابان دکتر شریعتی، سیدخندان،خ جلفا مراجعه کنند.

شماره های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ داخلی ۱۲۲ برای آگاهی بیشتر اعلام می شود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار