آیا فروغی شبکه سه را زمین می‌زند؟

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۳:۴۳


تصمیمات عجیب و غریب مدیر جوان شبکه سه همچنان ادامه دارد و حاشیه‌های مختلفی را رقم زده است.

به گزارش تیتر هنر، از زمان روی کار آمدن فروغی شبکه سه رنگ آرامش را به خود ندیده است. هر روز یک داستان جدید رو می‌شود و موجی تازه به وجود می‌آید.

حاشیه‌ها که از همان روز اول با لجاجت و عداوت با عادل فردوسی‌پور و برنامه «نود» شروع شد و هر چه جلوتر رفت بیشتر ادامه پیدا کرد.

فروغی که تا به حال تجربه‌ مدیریتی اینچنینی نداشته با درافتادن با فردوسی‌پور نام خودش را در رسانه‌ها و میان مردم مطرح کرد. او با پافشاری‌های زیادی توانست «نود» را از کنداکتور حذف کند و حرفش را به کرسی بنشاند. یک تصمیم غیراصولی که بین مردم و تلویزیون فاصله‌ای عمیق انداخت.

در همان زمان دعوای او با معاونت خبر نیز واکنش‌های زیادی به دنبال داشت.  حاشیه‌ها باعث شد تا گوینده خبر شبانگاهی ساعت ۲۲ با لحنی تند از رفتار غیرحرفه‌ای مدیران شبکه انتقاد کند.

پس از آن مضمون سریال «گرگ و میش» حساسیت‌های بخشی از جامعه را برانگیخت و دوباره سیل انتقادات را این بار از سوی بخشی دیگر از جامعه به سوی مدیر جوان شبکه کشاند.

هنوز فضا آرام نگرفته بود که فتوای مراجع درباره قماربازی مسابقه «برنده باش» این بار شدیدترین و تندترین انتقادات را متوجه تلویزیون و شبکه سه کرد. فروغی که علاقه زیادی به آوردن سلبریتی‌ها به تلویزیون دارد امید زیادی به محمدرضا گلزار و «برنده باش» داشت اما شیوه برگزاری این مسابقه صدای مراجع را درآورد.

حالا فروغی در تازه‌ترین اقدام محیرالعقولش بنیامین بهادری را جایگزین احسان علیخانی به عنوان مجری ویژه برنامه رمضانی کرد تا مردم پیش از افطار جمال این خواننده پاپ را ببینند.

فروغی که همچون گلزار امید زیادی به دیده شدن بنیامین داشت و حضورش را به شکل گسترده‌ای اطلاع رسانی کرده بود در لحظه آخر با مخالفت میرباقری، معاونت سیما مواجه شد تا یک شکست دیگر را در کارنامه مدیریتی‌اش تجربه کند.

تعطیلی برنامه «حالا خورشید» و دور ماندن رضا رشیدپور از تلویزیون اتفاق تلخ دیگری است که شبکه سه این روزها تجربه می‌کند. به تازگی مشخص شده رضا رشیدپور به سرنوشت فردوسی‌پور دچار شده و به اجبار او را از کنداکتور شبکه حذف کرده‌اند.

فروغی در این مدت برنامه‌های حرفه‌ای و پرمخاطب شبکه سه را حذف کرده و جای آن را با سلبریتی‌ها که تجربه اجرا ندارند پر کرده است. تاوان این تصمیمات اشتباهاتش را هم تا به حال داده ولی همچنان به تصمیمات لجوجانه‌اش ادامه می‌دهد.

فروغی در یک سال اخیر انواع و اقسام حاشیه‌ها را رقم زده است و شبکه سه را به کانون بحران برای تلویزیون تبدیل کرده است. در حالی که شبکه‌های دیگر در نهایت آرامش و بدون حاشیه‌سازی خاصی برنامه‌هایشان را پیش می‌برند این مدیر شبکه سه هست که چند روز یک بار یک حاشیه تازه می‌سازد و هزینه‌های زیادی را به تلویزیون وارد می‌کند.

به نظر می‌رسد دوره مدیریت فروغی در شبکه سه خیلی طول نکشد و مدیران صداوسیما پیش از به وجود آمدن خسارت‌ها و حاشیه‌های بیشتر عذر او را بخواهند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار