آرشیو اخبار

ماهیت ساختار اقتصاد سیاسی ایران در گفت‌وگو با پرویز صداقت/ نولیبرال در مقام یک پروژه طبقاتی

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۵:۱۰

ماهیت ساختار اقتصاد سیاسی ایران در تحلیل‌ها، در هاله‌ای از ابهام است. چپ‌گرایان اقتصادی آن را نئولیبرال و سرمایه‌دارانه می‎دانند و راست‎گرایان اقتصادی کماکان از نقش برجسته دولت و نهادهای عمومی غیرخصوصی و غیردولتی سخن می‌گویند.

ادامه ...

افتتاح «بیله دیگ، بیله چغندر» در سنگلج با داوود فتحعلی‌بیگی و فاطمه گودرزی

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۴:۵۰

نمایش «بیله دیگ، بیله چغندر» به نویسندگی داوود فتحعلی‌بیگی و کارگردانی منیژه داوری از پنج‌شنبه، ۵ اردیبهشت‌ماه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

ادامه ...

پخش «مرد بارانی»، «گل‌های داوودی»، «تفنگدار» و «کمال‌الملک» از آی فیلم

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۴:۰۴

فیلم سینمایی «مرد بارانی» پنجشنبه ۵ اردیبهشت از کانال فارسی شبکه آی‌فیلم به نمایش گذاشته می‌شود.

ادامه ...

پل شریدر، نویسنده فیلمنامه «راننده تاکسی»: برای ما در غرب، سینمای ایران با کیارستمی شروع شد

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۳:۱۵

پل ژوزف شریدر، فیلمنامه‌نویس و کارگردان مطرح سینمای آمریکا با اشاره به اینکه در جایگاه سینمای ایران تردیدی نیست، از تحریم‌های آمریکا بر ایران گفت و تاکید کرد که در این روزها دیگر نمی‌تواند به آمریکایی بودنش افتخار کند.

ادامه ...

آلبوم موسیقی «پرواز پرنده» منتشر می‌شود

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۸

آلبوم موسیقی «پرواز پرنده» با آهنگسازی و تنظیم مهدی عطاریان و خوانندگی مهدی قربانی، امیر محسنی و مهدی عطاریان موفق به دریافت مجوز از وزارت ارشاد شد و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. به گزارش تیترهنر، این آلبوم که تِمی عاشقانه دارد در قالب ۱۱ قطعه به نام های حوای من، چقدر خوبه، هق هق، کابوس، چه فایده، شبای دلتنگی، بن بست، جدال نابرابر، کنار توام، احساس غریب و بگو دلت از چی پره، با ترانه هایی از آزیتا شهروش به اجرا در آمده است. تولیدکنندگانِ این اثر خصوصا آهنگساز و تنظیم کننده آن مهدی عطاریان که عضو خانه …

ادامه ...

فال چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۰۱:۲۲

– فال روزانه در روز ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای متولدین فروردین ماه امروز، یک روز بسیار پرشکوه و خوش بینانه است. هر نوع مشکلات پیچیده ای می تواند حل شود. آماده باشید که به پروژه های جدید مشغول شوید و سؤال کنید، تا زمانی که تحقیقات و بررسی هایتان تکمیل شود. امروز زمان بسیار ویژه ای برای ایجاد تغییرات مثبت برای بهبود سلامت شما است. تمرین کمی بیشتر می تواند تفاوت بزرگی در زندگیتان ایجاد کند. امروز از هرگونه شکایت و دعواهای قضایی اجتناب کنید. بهتر است که سکونتگاه های دوستانه را در نظر بگیرید و معاشرت هایتان را بیشتر …

ادامه ...

حضور انتشارات فرهنگستان هنر در نمایشگاه کتاب

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۵:۰۲

انتشارات فرهنگستان هنر، با بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب و ۲۴ عنوان کتاب جدید، در سی‌ودو‌مین نمایشگاه کتاب تهران، پذیرای هنردوستان است.

ادامه ...

مدیر تئاتر شهر در اولین نشست خبری سال ۹۸: معضلات اجتماعی اطراف تئاتر شهر جدی است

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۴:۱۴

مدیر مجموعه تئاتر شهر با تاکید براینکه به دنبال استقلال برای تئاتر شهر است از تغییرات و بهسازی در ساختار این مجموعه خبر داد. 

ادامه ...

پل شریدر، فیلمنامه نویس فیلم ماندگار «راننده تاکسی» در ایران چه کرد و چه گفت؟

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۴:۱۱

فیلمنامه‌نویس «راننده تاکسی» در کارگاه دارالفنون سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: امروزه فناوری همه چیز را تغییر داده است و ما در جهانی به سر می‌بریم که در صنعت فیلمسازی هم دموکراسی حکم‌فرما شده است.

ادامه ...

نمایش «ملاقات» پیروزفر میلیاردی شد

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۳:۱۵

آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی در آخرین هفته فروردین سال ۹۸ مشخص شد.

ادامه ...

نظرسنجی

آخرین اخبار