آرشیو اخبار

ماجرای فرار خواننده سرشناس از مدرسه

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۲

آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس حال و هوایی خاص برای دانش آموزان دارد و از خاطره انگیزترین روزهای زندگی است. خاطره بازی نسل دهه ۶۰ و ۷۰ با ترانه «همشاگردی سلام»و «بوی ماه مدرسه» فراموش نشدنی‌ است، پس از این دو ترانه مشهور، ترانه دیگری نیز در ارتباط با ماه مهر و مدرسه از محمدرضا عیوضی منتشر شد.

ادامه ...

سریال گسل زیر تیغ روزنامه جوان

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۸

روزنامه جوان نوشت:پخش سریال تلویزیونی گسل به پایان رسید؛ مجموعه‌ای تلویزیونی که می‌خواست در قامت یک کمدی سیاسی ظاهر شود اما در عمل هجونامه‌ای شد علیه مدیران ارشد دولتی با دیالوگ‌های دوپهلو که گاهی حتی می‌شد آن را شبهه‌آمیز دانست.

ادامه ...

ماجرای دعواهای رامبد جوان و نگار جواهریان در پشت صحنه فیلم نگار در آخرین قسمت خندوانه

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۰

نگار جواهریان در آخرین قسمت از «خندوانه» مهمان رامبد جوان شد و در بخشی از برنامه از خاطرات و جروبحث‌هایش با کارگردان «نگار»، هنگام ضبط این فیلم سینمایی گفت.

ادامه ...

عمل جراحی حمید فرخ نژاد در برزیل

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۵

حمید فرخ‌نژاد که برای بازی در فیلم سینمایی «تگزاس» در برزیل به سر می‌برد این بار برای عمل آپاندیس روانه بیمارستان شد.

ادامه ...

برنامه های تلویزیون برای آخر هفته

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۸

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مرگ جویان»، «ایستاده در غبار»، «براده‌های خورشید»، «شب‌های خرمشهر»، «سرانجام حقیقت»، «روز سوم»، «پرواز خاموش»، «غریبه‌ای در مه»، «غوطه‌ور»، «بخش شش» «ترکیب نهم»، «لوراکس»، «کودک و فرشته»، «بازپرس مالیات»، «دریادلان»، «ریشه‌ها»، «غول‌های پاکتی»، «بزرگ مرد کوچک»، «دشت ارغوانی»، «اتوبوس شب»، «یک دنیای بی نقص»، «دست‌های خالی»، «جاده تباهی»، «لئون»، «دنیای ژوراسیک»، «گزارشگر ویژه»، «یک اتفاق ساده»، «سرزمین مادری»، «گودزیلا» و «آخرین رونین» پنج‌شنبه و جمعه (۳۰ و ۳۱ شهریور ماه) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

ادامه ...

فال روز پنجشنبه ۳۰ شهریور – ۲۱ سپتامبر برای امروز شما

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۵

فال روز پنجشنبه ۳۰ شهریور – ۲۱ سپتامبر برای امروز شما فال روزانه متولدین فروردین ماه فال روزانه متولدین فروردین ماه     آیا در حال مذاکره هستید؟ اگر این طور است و و درباره ی بعضی موضوعات با سایر اعضا اختلاف نظر دارید، بدانید که این تفاوت ها به احتمال خیلی زیاد حل خواهد شد. به نظر می رسد ایده ای به سرتان بزند که در نتیجه ی آن هر دو طرف مذاکره برنده شوند و حس خوبی به آن ها دست دهد. این مساله تاثیر بزرگی روی روابط تان می گذارد، پس بعید نیست که روابط تان به …

ادامه ...

توصیه‌های ویلیام فاکنر به نویسنده‌ها

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۵:۵۲

با این وجود او در این مصاحبه، فاش کرده بود هرگز از کارش رضایت نداشت.

ادامه ...

بهترین‌های سینمای امریکا در سال ۲۰۱۷

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۵:۵۰

نولان آن‌قدر اسکار نبرد که در مراسم امسال ممکن است دو جایزه با هم ببرد.

ادامه ...

روایت یک گفت‌وگو ازجفرسونِ یوکناپاتافا تا خندقِ رِی

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۵:۴۵

در روزی گرم و خشک شاید متقارن با این روزهای واپسین تابستان، در جفرسون، شهر مرکزی سرزمین مخلوق ویلیام فاکنر، یوکناپاتافا، راوی مشکوک و در حاشیه ایستاده‌ای برای‌مان چیزهایی از قصه‌ میس مینی کوپر بازمی‌گوید. در روزی از روزهای یک سپتامبر خشک و بی‌باران. روزی و روزگاری که آنقدر خشک توصیف می‌شود که حتی هوا را هم به ایستایی کشانده است.

ادامه ...

«سکوت» ایرانی در نیمه نهایی جوایز سزار فرانسه

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۴:۵۶

فیلم کوتاه «سکوت» به کارگردانی علی عسگری و فرنوش صمدی به جمع ۲۴ فیلم کوتاه مرحله نیمه نهایی جوایز معتبر سراز فرانسه راه یافت.

ادامه ...

نظرسنجی

  • حسن روحانی در دولت دوازدهم رسیدگی به کدام حوزه را باید در اولویت قرار دهد؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار