آرشیو اخبار

جنیفر لارنس در مظان اتهام رابطه با تهیه کننده بدنام هالیوودی

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۳:۳۳

تهیه کننده سرشناس و مغول نسل جدید هالیوود هاروی وینشتاین اعترافی کرده که می‌تواند دامن بخش قابل توجهی از اعضای آکادمی علوم و هنرهای فیلمسازی آمریکا را بگیرد.

ادامه ...

ارتباط مطالعه کتاب با کنترل هیجان و خشم

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۱

گلزاری با اشاره به رابطه مطالعه و غرقه شدگی افراد گفت: بزرگترین روانشناسان دنیا نویسندگان هستند که قادرند با خلق شخصیت‌هایی که یکنواخت نیستند مخاطب را با داستان خود همراه کنند و خواننده نیز با این هنر می‌تواند وارد دنیای داستان شده و هوش هیجانی خود را همراه با ادبیات افزایش دهد. به گزارش تیترهنر، نشست «تاثیر کتاب خواندن در زندگی ما» با حضور محمود گلزاری عصر روز گذشته شنبه ۲۴ آذرماه در سرای اهل قلم برگزار شد. گلزاری در این نشست با اشاره به حوزه‌های روانشناسی گفت: ما طی زندگی با هیجان‌های مثبت و منفی مواجه‌ایم که دارای سه …

ادامه ...

نگاهی به پرفروش‌ترین کتاب‌های پائیزه ۹۷

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۵

پر‌فروش‌ترین کتاب‌های عمومی سومین طرح پاییزه در بخش تالیف و ترجمه منتشر شدند.

ادامه ...

«جنگ سرد» بهترین فیلم اروپا شد

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۳

درام سیاه‌ و سفید «جنگ سرد» ساخته «پاول پالیکوفسکی» چهار جایزه از جمله بهترین فیلم و کارگردانی را از جوایز فیلم اروپا به خانه برد.

ادامه ...

اکران گرم پائیزی با «مارموز» و «بمب»

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۴

با اضافه شدن فیلم سینمایی «مارموز» ساخته کمال تبریزی به جمع فیلم‌های روی پرده و استقبال مخاطبان از آثار در حال اکران به نظر می‌رسد اکران پاییز تجربه‌ای متفاوت را پشت سر می‌گذارد.

ادامه ...

نامزدهای نهایی جایزه احمد محمود مشخص شدند

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۹

پنج رمان به فهرست نهایی جایزه ادبی احمد محمود راه یافتند.

ادامه ...

آیا بهنوش طباطبایی ازدواج مجدد کرده است؟

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸

پست یک بازیگر در اکانت شبکه اجتماعی‌اش، خبرساز شده است. این روزها خیلی از شایعه‌ها از پست‌ها و عکس‌هایی که بازیگران در شبکه‌های اجتماعی‌شان می‌گذارند، درست می‌شود.

ادامه ...

فال روز یکشنبه ۲۵ آذر ۹۷

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ در ۲۳:۰۹

– فال روزانه در روز ۲۵ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه شما هدف هایی در زندگی داشته اید، که امروز امکان دسترسی به آنها وجود دارد. فقط کافی است که با آغوش باز پذیرای شانس هایی که به سمتتان می آیند، باشید. امروز باید اهمیت بیشتری به نیازهایتان دهید و خودتان را در اولویت بگذارید. تا می توانید افراد دور و برتان را خوشحال کنید، که باعث ایجاد احساس بهتری در خود شما نیز می شود. امروز از عشق و مسائل عاطفی حداکثر لذت را خواهید برد. از رژیم غذایی سالم خود بیرون نیایید،که ممکن است دچار مشکلات جدی شوید که …

ادامه ...

محمد علی بهبودی: بودجه دولتی برای حفظ پرستیژ تئاتر آلمان است

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ در ۱۴:۵۲

سخنرانی «بنای فعالیت سندیکایی تئاتر در تئاتر آلمان» روز چهارشنبه ۲۱ آذر با حضور مدیرعامل خانه تئاتر، مدیرعامل خانه هنرمندان، اعضاء هیات مدیره مرکزی و اعضاء هیات مدیره‌ی انجمن‌های خانه‌ی تئاتر برگزار شد.

ادامه ...

مجید خراط‌ها دچار مشکل بینایی شده است

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ در ۱۴:۳۹

مجید خراط‌ها (خواننده پاپ) این روزها با مشکل جدی بینایی مواجه شده و دید او دچار تاری شدید شده است.

ادامه ...

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار